بهمن کشاورز:تشکیل مجمع کانون های حقوقی ایران قانونی است

به گزارش پایگاه خبری اخبار وکالت(اوکانیوز) بهمن کشاورز در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری جامعه خبر با اشاره به تشکیل جلسه کانون سردفتران و دفتریاران به منظور شکل گیری مجمع یا تشکلی تحت عنوان مجمع کانون های حقوقی ایران اظهار کرد: در حال حاضر قرار نیست که این ماجرا رسانه‌ای شود.

وی افزود: از این جلسه در همین حد بدانید که چنین جلسه‌ای بین محمدرضا دشتی اردکانی ریاست کانون سردفترداران و دفتریاران، ریاست کانون کارشناسان رسمی دادگستری، بنده به عنوان ‌رئيس اتحاديه سراسری كانون‌های وكلای دادگستری ايران، دکتر حسین آبادی رئيس كانون وكلای دادگستری مركز و آقای مومنی رئيس مركز امور مشاوران حقوقی، وكلا و كارشناسان قوه قضائيه برگزار شده است.

‌رئيس اتحاديه سراسری كانون‌های وكلای دادگستری ايران با اشاره به اینکه آیا برگزاری این جلسه سودمنده بوده است، گفت: بدون شک هر نوع هماهنگی و همفکری تشکیلات همگرا با هم حتما دارای فایده است و لازم است بدانید که این تشکیلات قانونی است.

کشاورز در پاسخ به اینکه آیا کلا این جلسه قرار نیست رسانه ای شود گفت: قرار نیست که این تشکیلات رسانه‌ای نشود اما قرار است که ابتدا محتویات و بحث‌ها دسته بندی شود و مجمع تصمیم گیری کند و بعد مطالب را رسانه‌ای کنیم.

به گزارش جامعه خبر این مجمع با پیشنهاد دشتی اردکانی شکل گرفت و نخستین جلسه هم اندیشی آن در محل کانون سردفتران و دفتریاران برگزار شد.پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *